Przykładam bardzo dużą uwagę do tego aby moje stylizacje na blogu były różnorodne. Znajdziecie na nim zestawienia typowo na co dzień (jak ja to mówię „do latania po mieście”) ale też bardziej eleganckie np. związane z jakąś ważną okolicznością typu wesele czy święta.
Uważam, że taki różnorodny wybór jest bardziej ciekawy dla czytelnika. Poza tym umówmy się… kobieta zmienną jest i w zależności od nastroju czasem możemy ubrać się zupełnie inaczej niż zazwyczaj. I to jest jak najbardziej OK!
Zatem dziś bardziej na elegancko. Rzec bym mogła, nawet lekko „biurowo”. Znając mnie wiecie, że mam już milion pomysłów jak poszczególne elementy z tego look’u, które wykorzystam także do tego wspomnianego „śmigania po mieście”.

Marynarka… jak ja lubię tę część garderoby. Biały t-shirt, jeansy i ona. Idealnie. Ta CLICK FASHION (klik) jest z w kratę. Szał na nią trwa nieprzerwanie od kilku sezonów. Idealnie skrojona, z kieszeniami i bez zapięcia. Uważam, że marynarki jak i kardigany bez guzików są o wiele bardziej praktyczne. Nie pamiętam, abym kiedykolwiek zapinała marynarkę. Zawsze noszę ją rozpiętą.

Zielone spodnie w kant (klik), z przepięknym plecionym paskiem, który pełni rolę również rolę ozdoby. Co w nich lubię najbardziej to wysoki stan, a jak wysoki stan to większa wygoda i komfort w noszeniu. Teraz specjalnie dla Was na hasło AGNES30 będziecie mieli aż 30% zniżki w sklepie(tu).
Jestem dumna, że mamy takie polskie firmy odzieżowe na rynku, które przykładają niezwykła uwagę do jakości. Pod koniec października na moim blogu pojawił się już post z bardzo fajną stylizacją CLICK FASHION (link do postu) jeśli jeszcze jej nie widzieliście zapraszam!
Ściskam,
Aga

 

bluzka-CLICK FASHION (TU)

marynarka- CLICK FASHION (TU)

spodnie- CLICK FASHION (TU)

 

Spodoba Ci się także

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *