Jak często widzicie długie swetry na ulicach? Ja bardzo rzadko. W sumie gdy przychodzi już zimno to są dość kłopotliwe w noszeniu.

Hmm czy ja właśnie pisze antyreklamę? Nie mam tego na celu, ale niestety taka jest o nich prawda. Czesto przy zakupie nie myślimy o takich sprawach.

Wyobraźcie sobie, że zakładacie ten super fajny sweterek. Chcecie wyjść z domu,ale że jest zimno to jednak musicie ubrać kurtkę… no  i  zonk. Trochę dziwacznie jak wystaje spód kurtki. Płaszczyk też jest krótszy, nie przykrywa całości. Wygląda na to że nadaje się tylko na wiosnę i wczesną jesień. Zgadzacie się ze mną?

Dodatkowo jego cena zwala z nóg. Broni się tylko tym, że jest po prostu ładny i bardzo ciepły. Macie jakieś długie swetry w szafie?

Reszta z tego looku bardzo uniwersalna. Buty zeszłoroczne, zakolanówki moje ukochane też dawno kupione. Sukienka nowa z Zary i to przeceniona. Może uda Wam sie ją upolować.
Co mogę linkuje pod spodem.
Buziaki,
Aga

płaszcz-ZARA

sukienka-ZARA

Ubrania Zara

Szary długi sweterSzary sweterSzary sweter

 

 

Spodoba Ci się także

Jeden komentarz

Reply

Uważam podobnie jak Pani 🙂 Moja żona ma kilka takich w szafie, ale nosi je tylko wczesną jesienią, bo kompletnie nie nadają się do połączenia z kurtką czy płaszczem.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *