Dzień dobry,

Dziś post z gościem specjalnym. Zapewne Mai nie muszę Wam przedstawiać, gdyż doskonale ją znacie. Maja prowadzi blog jako pukkalifestyle (klik).

Chodź pochodzimy z jednego miasta, chodziłyśmy nawet do jednej szkoły i mamy wspólnych znajomych, poznałyśmy się dopiero na instagramie.  Dużo nas łączy i to chyba główny powód dla którego od razu znalazłyśmy wspólny język. Gdy się spotkamy rozmowom nie ma końca.

Pamiętam taki jeden ciepły letni wieczór. Maja przyjechała z dzieciakami na kilka dni do Gdyni. Po położeniu naszych dzieci ( uwierzcie mi, czwórkę to dopiero ciężko okiełznać) zrobiłyśmy sobie na tarasie miły klimat na siedzenie z winkiem i plotkowanie. Niestety długo się tą chwilą nie nacieszyłyśmy.  Wyobraźcie sobie, że co jakiś czas przylatywał ogromny szerszeń i spiskiem ociekałyśmy do domu. To jedna z zabawniejszych sytuacji. Gdy sobie ją przypominam zawsze pojawia mi się uśmiech na twarzy:)

W sumie znajomość z Mają to dla mnie dowód, że można zapoznać wartościowe osoby także w Internecie. Gdybym kiedyś nie napisała do niej wiadomości to pewnie nasze drogi nigdy by się nie spotkały. Maja jest  moją pierwszą instagramową znajomością, w zasadzie to dla mnie wyjątek, ponieważ  w tym wirtualnym świecie nie nawiązuję bliższych relacji.

Kolory tej sesji to zdecydowanie ukłon w stronę wiosny. Chodź nasze style troszkę się różnią, całość wygląda naprawdę super:) Jak myślicie?

Buziaki,
Aga

Spodoba Ci się także

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *