Mam już dosyć szalików, czapek i grubego ubierania. Fajnie, że w Gdyni już po śniegu i mam nadzieje, że tak już zostanie do wiosny. Dziś prosta stylizacja z karmelowym płaszczem. Jest cienki więc na śnieżną zimę się nie nadaje ale w takie dni kiedy temperatura jest na plusie i poruszamy się po mieście autem jest wygodny i ciepły. Do tego dobrałam czarny golf i dość oryginalny pasek. Można go nosić na różnych wysokościach, ale chyba najlepiej wygląda tuż pod talią. Torebka jest polskiej marki Dziki Józef. Jest świetnie zrobiona, z prawdziwej skóry i bardzo pojemna. Gdy wychodzę gdzieś z dzieciakami to zmieszczę do niej wszystko co dla nich potrzebuję.

Mam nadzieje ze mieliście udany weekend. U nas minął pod znakiem urodzin więc bardzo rodzinnie. Dwójka moich dzieci jest styczniowych wiec tego typu imprezy mamy już z głowy na resztę roku. Jestem ciekawa czy wyprawiacie swoje urodziny? Ja swoich nie obchodzę. Może za rok jak będzie okrągła liczba to w końcu je wyprawię. Póki co człowiek skupia się na dzieciach i tak mija rok za rokiem. Do następnego!

                        Płaszcz- MANGO

                         Golf- MOHITO

                        Spodnie- ZARA

                      Pasek- STRADIVARIUS

                     Torebka- DZIKI JÓZEF

Spodoba Ci się także

Jeden komentarz

Reply

Podoba mi się ta prosta stylizacja 🙂 Ja osobiście obchodzę zawsze swoje urodzinki 🙂 na 21 robiłam imprezkę teraz planuję na 30 aż 😀
Pozdrawiam 🙂
Madziastylee

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *