Długo chodziłam koło tematu glinek zanim zdecydowałam się jakąś kupić. Padło na tą glinkę zieloną Mokosh Cosmetics.

Od razu muszę wam napisać , że jest po prostu rewelacyjna!  Jeśli chodzi o skórę dla której jest dedykowana, to miałam tu problem ze znalezieniem spójnej odpowiedzi. Koniec końców zaufałam opinii producenta, że nadaje się do każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej. Maska ma bardzo dużo dobrych właściwości i około 20 soli mineralnych, na jej temat można przeczytać wiele dobrego.

Makosh Cosmetics Glinka Zielona

Co zauważyłam po użyciu:

+Duży plus za opakowanie. Uwielbiam wszelkie produkty kosmetyczne w szklanych opakowaniach. Produkt, zawsze wydaje mi się bardziej luksusowy, a przede wszystkim jest to po prostu neutralny sposób przechowywania i mamy pewność, że kosmetyk nie wchodzi w reakcję z opakowaniem.

+Cena bardzo przystępna w stosunku do ilości maski 24,90zł

+Po użyciu pierwsze co można zauważyć, to widocznie rozjaśniona cera.

+Jestem posiadaczką skóry suchej i po zmyciu nie zauważyłam efektu ściągnięcia.

+Skóra jest  bardzo miła w dotyku

+Używam jej regularnie i naprawdę widzę, że pory są zwężone.  Można używać jej także do ciała i włosów, ale tej opcji raczej prędko nie sprawdzę (za dużo roboty ).

Wad nie widzę. Chyba, że jej rozrobienie możemy zaliczyć do uciążliwej czynności, która dyskwalifikuje używanie tego typu masek. Mnie nie sprawia to problemu, wprost przeciwnie,  jest niezła zabawa przy mieszaniu.

Maskę można używać jak radzi producent, czyli z dedykowanym olejkiem. Jeśli nie macie takiego, nie martwcie się, wystarczy woda. Chodź producent nie sugeruje tego na opakowaniu, pamiętajcie że glinkę trzeba zwilżać podczas trzymania na twarzy. Nie można dopuścić do zaschnięcia, gdyż zabierze nam wszystkie dobro, które dała.  Ja do tego używam małego atomizera, który kiedyś zamówiłam z biochemii urody.  Podsumowując : Polecam! Naprawdę warto spróbować.

Makosch Cosmetics

Spodoba Ci się także

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *