W parę dni zrobiliśmy  po Polsce 1300 kilometrów. Istny wyczyn z dwójką maluchów, ale dvd na zagłówki naprawdę uratowało nam całą podróż. Bardzo się przed nim broniłam, nie chciałam przyzwyczajać dzieci do oglądania bajek nawet w samochodzie. Jednak na tak długie trasy jest to świetne rozwiązanie.

Święta były bardzo intensywne, szczególnie pod względem emocjonalnym. Spotkanie z dawno nie widzianymi bliskimi, kolacja  wigilijna. Przy stole nie zabrakło pysznego jedzenia, dużo śmiechu, wymiany poglądów… nawet tych politycznych. Wiecie, niby zakazany temat, ale zawsze chcąc nie chcąc zostaje poruszany. Stół dzieli się wtedy na dwa obozy, rodzi się ostrzejsza wymiana zdań zakończona kolejnym rodzinnym rozejmem.

Były też elementy bardzo życiowe, kiedy czekając na szwagra dostaliśmy telefon, że mieli wypadek samochodowy. Chwile niepokoju i obaw jaki będzie finał. Mieli bardzo dużo szczęścia, wyszli bez szwanku, co nie omieszkaliśmy, już we wspólnym gronie uczcić dobrym winkiem. Mimo stresów wieczór zakończył się grą w gry i kolejnym morzem rozmów o życiu.

Następnego dnia, wcześniej niż się tego spodziewaliśmy przywitaliśmy na świecie nowego członka rodziny. Witaj Marcelku! Mama jak i maluszek czują się świetnie.

Ten cały wachlarz emocji przeżyty pod koniec tego roku napawa mnie optymizmem, że może początek  następnego roku będzie trochę spokojniejszy. Ale tego nie wie nikt… Zostawiam was ze zdjęciami. Wszystkie rzeczy ze stylizacji są teraz na przecenach więc warto na nie spojrzeć. Buziaki:*

 

Płaszcz- MANGO http://tiny.pl/gd958

Spodnie- MANGO

Sweter- ZARA  http://tiny.pl/gd952

Szal- ZARA

Torebka- ZARA

Buty- MANGO

 

 

Spodoba Ci się także

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *