W tym roku pierwszy raz wybrałam się na jarmark świąteczny w Gdańsku. Podobno jest to jeden z najpiękniejszych Polsce. Znajdziecie tam mnóstwo straganów z rękodziełami, jedzeniem i grzanym winem. Jest też piękna karuzela i wszędzie rozbrzmiewa świąteczną muzyka. Jeżeli jeszcze ktoś nie czuje magii zbliżających się świąt gwarantuje Wam, że tam poczujecie ją na pewno.

Moja dzisiejsza stylizacja jest właśnie w takim ciepłym, świątecznym klimacie. Czarne futerko (link) jest tak przyjemne w noszeniu, że nie rozstawałabym się z nim na krok. Biały sweterek ma piękne świąteczne zdobienia i na pewno założę go w nie raz w tym magicznym czasie. (tu znajdziecie podobne).

Uwielbiam czarne termiczne rajstopy ORSAY, które są tak ciepłe i grube, że nie będzie mi straszne chodzić w sukienkach w najgorsze mrozy (klik).

Bardzo lubię tę stylizacje. Cieszę się, że mogę Was inspirować także w te zimniejsze dni.

Pamiętacie moją relację ze świątecznego jarmarku podczas moich odwiedzin u mamy w Niemczech? Zobaczcie jak tam było magicznie (klik do postu) 🙂 Nie mogę uwierzyć, że minęły już dwa lata od tego czasu.

Ściskam,

Aga

Co mam na sobie?

FUTERKO-ORSAY (KLIK)

SWETEREK- ORSAY (KLIK)

SPÓDNICZKA- ORSAY (KLIK)

RAJSTOPY- ORSAY (KLIK)

TOREBKA- ORSAY (KLIK)

CZAPKA- ORSAY (KLIK)

BUTY- ORSAY

 

Spodoba Ci się także

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *