Dzień dobry kochanie,

Dziś kolejna luźna stylizacja. Wygodna i na co dzień. Bluzka pochodzi z MANGO i świetnie pasuje zarówno do sportowych stylizacji jak i eleganckich. Takie rzeczy w szafie najlepiej się sprawdzają.

Jak wasze zdrowie? Ja aktualnie zmagam się z przeziębieniem ale mam nadzieję, że niedługo dojdę do siebie:)
Ostatnio poruszyłam bardzo ciekawą kwestię na instastory. Temat dotyczył naszego ubioru w domu vs nasz zwiazek. Przykładacie do tego jakąś uwagę?

Otóż zazwyczaj przy długim stażu zapominamy o takich małych szczegółach , które jednak wciąż się liczą. Lew- Starowicz w książkę ” O mężczyźnie ” ( którą wam bardzo serdecznie polecam) pisze tak: ” Jeden z moich pacjentów poznał żonę jako atrakcyjne ubraną kobietę w nienagannym makijażu. Są dwa lata po ślubie, związek ocenia jako udany. Gdyby nie to, że ona- wychodząc z domu do pracy- robi się na bóstwo, a wracając, w domu natychmiast zmywa makijaż i mówi, że nie chce sobie niszczyć skóry. Zakłada tez inne ubranie, bo w domu chce się czuć luźniej i w sposób nieskrępowany. „

Wiecie, że kiedy partner jej powiedział jej, że potrzebuje tego jej „opakowania”, kobieta obraziła się? Nikt nie każe chodzić nam super elegancko ubranymi w domu, ale zwracajmy na to uwagę. Myślę, że o wiele milej jeśli nasz partner dba o siebie także w domu. Prawda, niestety jest brutalna. Większa troska o wygląd na pokaz w porównaniu z tym, jak prezentujemy się w domu, sprawia nieodparte wrażenie, że nie zależy nam na partnerze. Temat na pewno do przemyślenia. Jak sądzicie?

Buziaki,

Aga

 

Spodoba Ci się także

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *