Dzień dobry kochani,

W Gdyni czuć już zbliżające się lato. Plaże zapełniają się ludźmi poszukującymi słońca, w lodziarniach znowu są kolejki, a to najlepszy znak, że wszystko budzi się do życia. Dziś stylizacja już iście letnia. Wszystkie ubrania pochodzą z najnowszej kolekcji H&M (oczywiście podlinkuje Wam je na dole). Jednak największą uwagę chciałabym zwrócić Wam na okulary, które mam na sobie. To moja nowość od marki Solano (klik). Uwielbiam je za ich oryginalność. Sami przyznajcie, że model jest nietuzinkowy. Znam i noszę okulary Solano od ponad 10 lat. Co ciekawe pierwsze okulary jakie kupiłam sobie u optyka to były właśnie Solano 🙂 Dziś przedstawiam Wam model model SS10349A (klik) .

W najnowszej kolekcji okularów przeciwsłonecznych Solano znajdziesz modele, które zachwycą cię nie tylko stylowym i oryginalnym wyglądem ale i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, nowoczesnymi materiałami i precyzją wykonania. Nonszalancki luz połączony z fantazyjnie skomponowanymi detalami nadaje swoisty charakter modelom. Połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych przyjaznych dla oka z najnowszymi trendami wydobyło z marki jej najważniejszą istotę. Okulary Solano wyposażone są w soczewkę polaryzacyjną TAC i profesjonalne filtry UV400.

Wiele osób latem nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez pary okularów przeciwsłonecznych na nosie. Jest to dobry nawyk, który nie tylko dodaje stylu i poprawia widoczność w ostrym słońcu, ale też chroni wzrok przed promieniowaniem. Okulary z bazaru za kilka złotych mogą jednak wyrządzić oczom więcej szkody niż pożytku.

Skuszeni niską ceną i kolorowymi, niekiedy wymyślnymi oprawkami, kupujemy gotowe okulary w drogeriach, aptekach, supermarketach lub na bazarach. To duży błąd. Importowane na kilogramy, tandetne i nietrwałe, szkodzą naszym oczom bardziej, niż możemy się tego domyślać. Lista możliwych dolegliwości jest długa – począwszy od dyskomfortu użytkowania, aż po znaczące pogorszenie się wzroku. Nie warto ryzykować, zdrowie i bezpieczeństwo nie ma swojej ceny. Dlatego też z całego serca namawiam Was do inwestycji w dobre markowe okulary zakupione u optyka!

Pozdrawiam

Aga

Co mam na sobie?

okulary- SOLANO model SS1034 )

top- H&M (klik)

spodenki- H&M (klik)

kurtka- H&M (klik)

daszek-H&M

sandałki- Stradivarius (klik)

 

 

 

Spodoba Ci się także

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *