Witajcie kochani,

Dzień sesji to dla mnie zawsze dość stresujący czas. Zdjęcia na bloga robimy różnie. Czasem jest to parę spotkań w ciągu jednego tygodnia, innym razem jest to jeden intensywny dzień i dwa tygodnie „spokoju”.  Niemniej jednak czasem jest to wielka niewiadoma… czy pogoda dopisze gdy robimy sesje plenerowe, czy będzie tłok i możliwość zrobienia zdjęć itd.

Trzeba też dobrać odpowiednie miejsce do wymyślonej stylizacji. Jak  jest kolorowa -wybieramy jasne, spokojne tło. Jeśli look jest delikatny i bez wzorów szukamy miejsca, gdzie więcej się dzieje. Na szczęście trójmiasto ma tyle pięknych miejsc, że możliwości jest nieskończona ilość.

Mam to szczęście, że  pracuje z moją cudowną szwagierką Anastazją, która ma do mnie anielską cierpliwość.  Ciężko się przyznać ale jestem bardzo roztrzepaną osobą. Sama nie raz mam już tego dosyć, ale choćbym nie wiem jak się starała zazwyczaj czegoś zapomnę lub nie dopilnuje.

Kiedyś na przykład wybrałyśmy się do Sopotu. Miałyśmy załatwioną sesję w bardzo eleganckiej restauracji. Pojechałyśmy na samo otwarcie, żeby na spokojnie bez klientów zrobić zdjęcia. Kiedy rozsiadłyśmy się wygodnie, zamówiłyśmy sobie herbatkę i trwały już przygotowania do zdjęć… okazało się, że Aga zapomniała włożyć kartę pamięci do aparatu… no tak, tym sposobem miałyśmy godzinę w plecy.

Jeden z najgorszych problemów przy sesjach to ludzie. Tak dobrze czytacie… ludzie. Mam takie dni, że w ogóle nie wstydzę się pozować przy spacerującym tłumie ludzi na molo w Orłowie. Jednak czasem wystarczy, że przy stoliku obok siedzi jedna osoba i tak mnie to peszy, że nici z sesji…Wtedy wkracza do akcji Anastazja. Potrafi mnie tak zmotywować, że po chwili wracam już na te właściwe tory:) Z tego właśnie powodu zdjęcia robimy zawsze w takich porach kiedy w wybranych miejscach jest po prostu pusto.

Każda sesja to nowa przygoda i super doświadczenie. Efekty zawsze nas cieszą. Przyznam wam się otwarcie, że niezwykle podoba mi się mój obecny feed instagramowy. Wszystko jest spójne i bardzo estetyczne. Czuję, że to moja pasja i idę w dobrym kierunku.

Dziękuję, że jesteście ze mną. Na instagramie jest już was ponad 18 000:)

P.S wszystkie linki do ubrań poniżej. Cały look pochodzi ze sklepu ORSAY (klik).

Buziaki,

Aga

 

kurtka- klik

sukienka-klik

pasek- klik

buty- klik

torebka-klik

Spodoba Ci się także

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *