Ultranawilżający krem Resibo

Bardzo lubię wspierać polskie marki, a jeśli są to jeszcze małe firmy założone z miłości i pasji do tworzenia kosmetyków naturalnych ,to jak nie spróbować ich propozycji?

Moja skóra jest bardzo sucha, zastanawiając się jaki krem Resibo wybrać wahałam się pomiędzy odżywczym, a  właśnie tym ultranawilżającym. Ostatecznie  zależało mi na lżejszym kremie, ale takim który da trochę nawilżającego kopa mojej przesuszonej skórze

 

Plusy kremu:

+ pięknie opakowany krem, przychodzi do nas w  takiej tubce

+świetne poręczne opakowanie z pompką oraz z okienkiem dzięki czemu kremu mamy w buteleczce

+szybko się wchłania, bez pozostawienia klejącej powłoki

+ naturalny filtr uv

+makijaż dobrze utrzymuje się na twarzy

+/- cena (pozostawiam do subiektywnej oceny) koszt kremu ok. 79 zł

Minusy:

-zostawia lekką białą poświatę

-trzeba uważać z ilością jaką nakładamy na twarz, lepiej zachowuje się przy bardzo małej, gdyż większa ilość nałożona na zapas nie zdaje egzaminu. Tworzy nieprzyjemne uczucie ściągnięcia, co na pewno ma związek z naturalnymi składnikami  jakie zawarte są w kremie.

– brak uczucia nawilżonej skóry, jest raczej tępawa w dotyku

Podsumowując: krem mnie rozczarował.  W internecie krążą o nim dobre opinie, szczególnie chwalony jest przez blogerki. Sama nazwa: „ultranawilżający” powinna do czegoś zobowiązywać. Spodziewałam się, że na pewno nie będę odczuwała uczucia ściągnięcia, ale niestety pojawia się dosyć szybko po nałożeniu kremu. Zdaje sobie sprawę , że nie jest to krem natłuszczający, jednak skóra powinna czuć się komfortowo. Nie kupiłabym go ponownie, co nie oznacza, że nie skusze się chociażby na odżywczy krem tej marki… może okazać się dużo lepszym kosmetykiem.

 

Spodoba Ci się także

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *