Dziś chciałam podzielić się z Wami moim odkryciem aptecznych kosmetyków do pielęgnacji skóry, dokładniej idealnym sposobem do szybkiej regeneracji czyli serum. Mowa tu o firmie Liqpharm. Ich serum LIQC znajdziecie w aptekach. Ja mam w swojej pielęgnacji posiadam dwa z pięciu dostępnych na rynku.

Pierwsze to serum- maska LIQ Ce. Dwufazowy kosmetyk  regenerująco- odżywczy na noc o genialnym bardzo krótkim składzie. Główne składniki aktywne to ksylitol, witamina e (15%), kwas hialuronowy. Maska stosowana regularnie na noc odżywia, regeneruje i zapewnia skórze odwodnionej komfort i właściwe funkcjonowanie. Wysokie stężenie witaminy E (15%) nie tylko ogranicza i spowalnia proces starzenia się skóry, poprzez wychwyt wolnych rodników, ale również poprawia widocznie jej elastyczność i napięcie. Dodatek kwasu hialuronowego i ksylitolu zapewnia długotrwałe nawilżenie i wygładzenie. Skóra po nocy pozostaje doskonale nawilżona, gładka, a podrażnienia złagodzone.

Drugie serum to LIQ CC  czyli bogate serum rozświetające z witaminą C. Wskazane jest dla cery suchej, do pielęgnacji na dzień i na noc dla skóry dojrzałej i młodej. Jest idealne na nadchodzący słoneczny okres. Dzięki zastosowaniu niezjonizowanej, aktywnej formy kwasu L-askorbinowego, serum LIQ CC Rich można stosować 365 dni w roku. Niskie pH gwarantuje przenikanie witaminy C do głębokich warstw skóry. Serum wskazane zarówno przed, jak i po ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Tu składniki aktywne to: witamina C (15% – 4800 mg), tokoferol, magnez i kwas hialuronowy. Świetnie sprawdza się pod makijaż. Jestem pod wielkim wrażeniem tych kosmetyków. Widać, że firma przykłada dużą wagę do dbałości o naturalne składniki, a ich produkty nie są napakowane niezdrowymi wypełniaczami. Bez substancji zapachowych, bez silikonów i bez sztucznych barwników. Jedynie wysokie stężenia substancji aktywnych.

Słoiczki z pipetką są bardzo wygodne w stosowaniu. Jeśli szukacie fajnych aptecznych bomb witaminowych dla waszej cery sięgnijcie po te z LIQPHARM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spodoba Ci się także

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *