Witajcie kochani,

Przychodzę dziś do was z typowo wakacyjnym tematem, ale też dotyczącym zdrowia. Wiecie, że lubimy bardzo aktywnie spędzać czas. Uprawiamy różne sporty w tym także wodne, bo wakeboard to coś sprawia nam wielką przyjemność. Niestety nie raz bywało tak, że po wodnych szaleństwach Wiktoria miała problemy z uszami. Zdarzyły nam się infekcje uszu latem. Nie było to przyjemne, szczególnie dla dzieci. Nie ma nic gorszego jak popsute wakacje chorobą. Na szczęście to już przeszłość. Na rynku mamy małe cudo w postaci  wyrobu medycznego VAXOL.

Co to jest VAXOL?

VAXOL jest to unikalny spray do uszu, który w skuteczny i bezpieczny sposób wspiera naturalny proces samooczyszczający uszu z woskowiny, której nadmiar może prowadzić do powstania korków woskowinowych, a w konsekwencji zaburzeń słuchu.

 Co go wyróżnia?

Otóż, VAXOL zawiera w składzie WYŁĄCZNIE NATURALNY SKŁADNIK jakim jest oliwa z oliwek, która nie uczula i dodatkowo łagodzi podrażnienia skóry.

Teraz zaczęliśmy używać go przed każdą kąpielą i dłuższą aktywnością w wodzie, ponieważ preparat ten tworzy w kanale słuchowym ochronny film lipidowy zabezpieczający go przed szkodliwym działaniem grzybów i bakterii, które mogą znajdować się w wodzie. Muszę przyznać, że od tej pory już nie martwię się, że Wiki wróci z bolącymi uszami do domu. Nawet ostatnio, przyłapałam mojego męża na stosowaniu VAXOL.

Jedno opakowanie starcza na ponad 6 miesięcy. Koszt preparatu to ok. 30 zł/ 200 dawek. Jest to jedyny produkt do uszu, który posiada rekomendacje Polskich Towarzystw Laryngologicznych. Od ponad 10 lat cieszy się zaufaniem lekarzy i mam.

Jak go używać?

VAXOL ma odpowiednio wyprofilowaną końcówkę aplikatora, który zapewnia bezpieczne zastosowanie preparatu. Dodatkowo aplikacja jest bardzo DELIKATNA (bez ciśnienia), przez co jest przyjemna i nie kłopotliwa dla dzieci. Można go stosować u niemowląt (poniżej 1 r.ż , należy zasięgnąć opinii lekarza), dzieci i dorosłych.

Podzieliłam się z Wami naszym sposobem na zatkane uszy. Ten preparat naprawdę nam pomógł, teraz już na dobre zagościł w naszej apteczce.

Dajcie znać czy znacie VAXOL, a może też miałyście taki problem z uszami i właśnie czegoś podobnego szukacie. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.vaxol.pl (link).

Pozdrawiam,

Aga

#zadbaneuszka  #vaxol

Spodoba Ci się także

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *